"S láskou a přírodou
pečovat o sebe"

Zimní bulletin

Jak o své tělo pečovat v zimě? Jaký orgán je se zimním obdobím spojený? To vše se dočtete zde ↓↓

Přečíst

Přestaňte čekat – začněte žít!

Jack Ma, zakladatel společnosti Alibaba řekl:
„Nejhorší lidé pro to, abyste jim pomohli, jsou chudí lidé. Dejte jim něco zdarma, oni si myslí, že je to past . Řekněte jim , že je to malá investice, řeknou že tedy nebude moc výnosná. Řekněte jim, jděte do velkých vecí řeknou že nemají peníze. Řekněte jim zkoušejte nové věci, řeknou, že nemají žádné zkušenosti. Řekněte jim, že je to tradiční obchod, řeknou že je to těžké dělat. Řekněte jim, že je to nový obchodní model, řeknou, že je to MLM. Řekněte jim provozujte obchod, řeknou že nebudou mít žádnou svobodu. Řekněte jím ať se pustí do nového podnikání, řeknou, že nemají žádnou kvalifikaci.

Ale mají některé věci společné :
Milují ptát se na vše Googlu, poslouchají přátele, kteří jsou stejně beznadějní jako oni, přemýšlí více než univerzitní profesor, ale dělají méně než slepec.
Prostě se jich zeptejte, co mohou dělat. Nebudou Vám schopni odpovědět.

Můj závěr :
Místo toho, aby vaše srdce bilo rychleji , proč prostě nejednáte trochu rychleji ; místo toho, abyste o věcech jen přemýšleli , proč pro to něco neuděláte ?

Chudí lidé selhávají kvůli jednomu společnému chování:

Jejich celý život je o čekání ….“
Přestaňte už čekat a pojďte něco pro sebe dělat – nabízím spolupráci pro všechny ženy, které se rády hýčkají voňavými a kvalitními produkty, které jim a jejím blízkým mohou pomoci např. řešit akné, ekzém, padání vlasů, paradentozu, vrásky, hydrataci pleti. 
Současně přivítám do svého týmu každého, kdo si chcete přivydělat k platu, k důchodu, k mateřské peníze, které potřebujete, abyste zaplatili „složenky -krávy zelené“ (pamatujete ještě Kolju?!), koníčky, vybavení pro děti, anebo zajímavou dovolenou a užili si tak krásný čas se svou rodinou.
Co získáte registrací u mně? 
– Moji plnou podporu! 
– Provize z vlastních nákupů. Vlastní online kancelář. 
– Slevy a dárky.
– Pravidelná on-line školení.
– Vstup do velké produktové skupiny pro sdílení zkušeností a doporučení.
– Vstup do mého tianDe klubu, kterého součástí je i sekce Sebepoznávání a slevy na mé služby. 
Zájem, ev. dotazy pište prosím do zprávy, anebo na email: anna@tian-de.eu, anebo zde: 
http://tian-de.eu/chci-prodavat/
Ráda Vás přivítám do svého týmu 🙂
Anna Bartosova
Autorka Akademie života

  S láskou a úctou

  Anna Bartošová 

Lektorka a autorka Akademie života:

„Péči o své tělo a své zdraví se učíme mít se rádi, zvyšujeme si své sebevědomí a budujeme tak nádherný chrám pro svou úžasnou duši – zasloužíme si to.“

Jeďte se mnou na vlně

Každý týden posílám emailem zajímavosti z oblasti sebepoznávání, kam patří i svět TianDe a jejich produkty, které nás učí mít se ráda a s láskou o sebe pečovat. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i Vy vpustit do svého života radost a nadšení.

 • Jeďte se mnou na vlně

  Každý týden posílám emailem zajímavosti v rámci mého projektu Akademie života, kam patří oblast sebepoznávání a péče o své fyzické tělo formou masáží a kosmetiky TianDe a jejich produkty, které nás učí mít se ráda a s láskou o sebe pečovat. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i Vy vpustit do svého života radost a nadšení. Stisknutím tlačítka "chci se přidat", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem v rámci mého projektu Akademie života. Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Na emaily se můžete těšit několikrát týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, ráda dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít informační emaily dále dostávat, kdykoli se můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Více najdete v mých zásadách zpracování osobních údajů.

  Stisknutím tlačítka "chci se přidat", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem v rámci mého projektu Akademie života. Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které je vám odesláno do emailové schránky. Na emaily se můžete těšit několikrát týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, ráda dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít informační emaily dále dostávat, kdykoli se můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Více o mých zásadách zpracování osobních údajů zde
 • Anna Bartošová
 • Anna Bartošová

  lektorka a autorka Akademie života:

  „Péči o své tělo a své zdraví se učíme mít se rádi, zvyšujeme si své sebevědomí a budujeme tak nádherný chrám pro svou úžasnou duši – zasloužíme si to.“

 • Nejnovější články
 • Katalog produktů TianDe

  Stisknutím tlačítka "souhlasím a stáhnout", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email katalog kosmetiky tianDe a dále vám budu, po dobu 10 let, posílat emaily se zajímavým obsahem v rámci mého projektu Akademie života.  Pro získání katalogu ještě potvrďte ověření emailu, které je vám do emailové schránky ihned odesláno. Na emaily se můžete těšit několikrát týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, ráda dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít informace emailem dále dostávat, kdykoli se můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém emailu.  Zásady zpracování a ochrany osobních údajů najdete zde>>