"S láskou a přírodou
pečovat o sebe"

Zimní bulletin

Jak o své tělo pečovat v zimě? Jaký orgán je se zimním obdobím spojený? To vše se dočtete zde ↓↓

Přečíst

Co Vám nesmí chybět v domácí KPZ (vhodné po večírku)!

Tak a je tu léto!!

 

Ať už jste student, těžce pracující, nebo jen tak mírně pracující… sportovec, podnikatel, rodič na mateřské… léto je období, kdy si chceme odpočinout.

Sednout si do chládku s dobrou knihou, nebo se naopak vyšňořit a vydat do víru velkoměsta. Nebo můžete vyrazit na procházku, na kola, prostě někam do přírody. Každý odpočíváme jinak. Jaký způsob je ten váš? Co vás dokáže i v ten nejvystresovanější den tzv. „hodit do pohody“?

 

 

Ať už vás ale čekají prosluněné dny na zahradě či na terase, pobyty v přírodě, nebo toulky po městech, je určitá základní výbava, která by vám neměla chybět.

Hydratační krémy + UV ochrana

V dnešní době už je UV ochrana v létě snad samozřejmá. Hodně lidí, kteří mají jinou než suchou pleť se ale stále vyhýbají krémům a obzvláště v létě. Nechtějí se lesknout, být mazlaví, lepkaví atd. Já osobně jsem na tento trik přišla až nedávno a chci se proto o něj s vámi podělit:

Před nanesením krému připravte pleť tonerem – ulehčuje a urychluje vstřebání krému! 

Já konkrétně postupuji takto: toner → sérum → hydratační krém → UV filter (→ makep, je-li potřeba)

Více o správné hydrataci pleti → zde

Existuje samozřejmě mnoho krémů, které mají zabudovaný UV faktor, ale pokud jdete na delší dobu na přímé slunce, určitě to chce aplikovat ještě extra ochranu!!

 

Fyto-náplasti a fyto-gely

Náplasti a gely s vysokým obsahej léčivých bylin jsou skvělým pomocníkem na bolavé klouby či svaly, pomohou i u bolestí hlavy.

Ztuhlé svaly? Zahřívací gel pomůže…

Bolavé utahané či utančené nohy? V tom případě je libo chladivý gel, který hezky osvěží…

 

Pleťové masky

Máte za sebou večírek, nebo válení na zahradě? Dopřejte pleti trochu extra péče a k filmu večer si na 20min dejte masku. Pokud vás baví nanášení štětečkem, oceníte mořského ježka a perlový pudr. Stačí prsty? Pak by vás mohla bavit slupovací maska! No a pokud na to „patlání“ úplně nejste a chcete masku nasadit a sundat bez zdržování, vyberte si ze širokého výběru tzv. „sheet masks“, neboli masek na bavlněném podkladu, který jen rozložíte a přiložíte.

Otvory na oči, nos a ústa jsou samozřejmostí, tak můžete normálně fungovat, ale pamatujte, že gravitace funguje neustále a je proto lepší, když máte něco na obličeji, ležet a kukat do stropu.

 

pro více info a objednání volejte: Anna 736 64 913

Anna Bartosova
Autorka Akademie života

  S láskou a úctou

  Anna Bartošová 

Lektorka a autorka Akademie života:

„Péči o své tělo a své zdraví se učíme mít se rádi, zvyšujeme si své sebevědomí a budujeme tak nádherný chrám pro svou úžasnou duši – zasloužíme si to.“

Jeďte se mnou na vlně

Každý týden posílám emailem zajímavosti z oblasti sebepoznávání, kam patří i svět TianDe a jejich produkty, které nás učí mít se ráda a s láskou o sebe pečovat. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i Vy vpustit do svého života radost a nadšení.

 • Jeďte se mnou na vlně

  Každý týden posílám emailem zajímavosti v rámci mého projektu Akademie života, kam patří oblast sebepoznávání a péče o své fyzické tělo formou masáží a kosmetiky TianDe a jejich produkty, které nás učí mít se ráda a s láskou o sebe pečovat. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i Vy vpustit do svého života radost a nadšení. Stisknutím tlačítka "chci se přidat", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem v rámci mého projektu Akademie života. Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Na emaily se můžete těšit několikrát týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, ráda dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít informační emaily dále dostávat, kdykoli se můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Více najdete v mých zásadách zpracování osobních údajů.

  Stisknutím tlačítka "chci se přidat", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem v rámci mého projektu Akademie života. Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které je vám odesláno do emailové schránky. Na emaily se můžete těšit několikrát týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, ráda dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít informační emaily dále dostávat, kdykoli se můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Více o mých zásadách zpracování osobních údajů zde
 • Anna Bartošová
 • Anna Bartošová

  lektorka a autorka Akademie života:

  „Péči o své tělo a své zdraví se učíme mít se rádi, zvyšujeme si své sebevědomí a budujeme tak nádherný chrám pro svou úžasnou duši – zasloužíme si to.“

 • Nejnovější články
 • Katalog produktů TianDe

  Stisknutím tlačítka "souhlasím a stáhnout", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email katalog kosmetiky tianDe a dále vám budu, po dobu 10 let, posílat emaily se zajímavým obsahem v rámci mého projektu Akademie života.  Pro získání katalogu ještě potvrďte ověření emailu, které je vám do emailové schránky ihned odesláno. Na emaily se můžete těšit několikrát týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, ráda dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít informace emailem dále dostávat, kdykoli se můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém emailu.  Zásady zpracování a ochrany osobních údajů najdete zde>>