"S láskou a přírodou
pečovat o sebe"

Zimní bulletin

Jak o své tělo pečovat v zimě? Jaký orgán je se zimním obdobím spojený? To vše se dočtete zde ↓↓

Přečíst

Jsi to právě ty, kdo chce za 6 měsíců vydělávat 30 tis. měsíčně?

Taky si ťukáte na čelo a říkáte si, že jsem blázen? No, nejste první, fakt mi věřte. Ale nechci s vámi polemizovat. Pojďme se spíše podívat na to:

Jak tedy dosáhnout na 5 – 30 000 Kč díky TianDe? Co k tomu vede za kroky?

 • zkusit si výrobky na vlastní “kůži”  – ano, jsem staromodní a pořád říkám, že nemohu doporučovat něco, co nemám sama vyzkoušené ?
 • zjistit si informace o produktech, prohlédnout webináře, projít si FB skupinu – bez informací prostě nelze dělat nic, tady je potřeba studovat, studovat, studovat
 • začít o Tiande povídat svým známým i neznámým – ano, kudy chodím, tudy trousím (ať  v živém světě nebo i na internetu) – jak mají ostatní tušit, že TianDe také znáte? Že i vy jim můžete nabídnout VIP kartičku na slevu kosmetiky?
 • naučit se zaregistrovat nové lidi do TianDe a do eshopu, přidat do skupiny na FB, být nápomocný v nákupech a vysvětlit “svým lidem”, jak i oni mohou nabízet VIP kartičky
 • opakovat od bodu 1 stále dokola, každý den, každý týden, každý měsíc


Můžete se až smát, že je to jednoduché. 
Ano, je. Důležité slovo? Ty věci dělat. Spousta lidí totiž řekne: já vím, tohle už přece znám. Jenže ty věci nedělají. A v tom je ukryté tajemství úspěchu. Proto je úspěšných pouze 5-10% lidí. Protože to jsou ti, kteří jdou a ty věci prostě dělají. A další tajemství úspěchu: vydržet alespoň půl roku.

Pokud zatím nemáte VIP kartičku, díky které můžete do 6 měsíců začít vydělávat 30 tis. Kč, tak je správný čas s tím něco udělat. Třeba si díky TianDe vyděláte na svojí první dovolenou u moře, třeba si  koupíte auto, třeba se nebudete po mateřské muset vracet do práce, třeba nebudete muset zůstat v důchodu a připadat si, že patříte do starého železa, třeba budete moci odejít ze zaměstnání, které nemáte rádi, třeba …… každý to své “třeba” máme jiné.

Ale díky TianDe a díky vaší píli je to všechno reálné.

Ale pokud jste si řekli, že zatím chcete být jen samospotřebitel a jen si sám pro sebe chcete nakupovat s velkou  slevou, tak neváhejte a napište mi přímo do zprávy na FB.

Budu potřebovat pár údajů:

 • celé jméno
 • datum narození
 • telefon
 • poštovní adresa

Do 24 hodin vás budu kontaktovat a vše připravím. A kdybyste chtěli vidět video s našimi úspěšnými manažery, kteří už si v TianDe vydělávají, klidně mi napište, velmi ráda vám ho pošlu. Uvidíte reálné příběhy lidí, kteří to dokázali. A když oni, tak proč ne i vy?

P.S. a pokud již svoji VIP kartičku máte, tak vás jen upozorním na super akce, které v našem eshopu právě probíhají a které najdete zde.

Anna Bartosova
Autorka Akademie života

  S láskou a úctou

  Anna Bartošová 

Lektorka a autorka Akademie života:

„Péči o své tělo a své zdraví se učíme mít se rádi, zvyšujeme si své sebevědomí a budujeme tak nádherný chrám pro svou úžasnou duši – zasloužíme si to.“

Jeďte se mnou na vlně

Každý týden posílám emailem zajímavosti z oblasti sebepoznávání, kam patří i svět TianDe a jejich produkty, které nás učí mít se ráda a s láskou o sebe pečovat. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i Vy vpustit do svého života radost a nadšení.

 • Jeďte se mnou na vlně

  Každý týden posílám emailem zajímavosti v rámci mého projektu Akademie života, kam patří oblast sebepoznávání a péče o své fyzické tělo formou masáží a kosmetiky TianDe a jejich produkty, které nás učí mít se ráda a s láskou o sebe pečovat. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i Vy vpustit do svého života radost a nadšení. Stisknutím tlačítka "chci se přidat", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem v rámci mého projektu Akademie života. Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Na emaily se můžete těšit několikrát týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, ráda dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít informační emaily dále dostávat, kdykoli se můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Více najdete v mých zásadách zpracování osobních údajů.

  Stisknutím tlačítka "chci se přidat", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem v rámci mého projektu Akademie života. Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které je vám odesláno do emailové schránky. Na emaily se můžete těšit několikrát týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, ráda dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít informační emaily dále dostávat, kdykoli se můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Více o mých zásadách zpracování osobních údajů zde
 • Anna Bartošová
 • Anna Bartošová

  lektorka a autorka Akademie života:

  „Péči o své tělo a své zdraví se učíme mít se rádi, zvyšujeme si své sebevědomí a budujeme tak nádherný chrám pro svou úžasnou duši – zasloužíme si to.“

 • Nejnovější články
 • Katalog produktů TianDe

  Stisknutím tlačítka "souhlasím a stáhnout", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email katalog kosmetiky tianDe a dále vám budu, po dobu 10 let, posílat emaily se zajímavým obsahem v rámci mého projektu Akademie života.  Pro získání katalogu ještě potvrďte ověření emailu, které je vám do emailové schránky ihned odesláno. Na emaily se můžete těšit několikrát týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, ráda dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít informace emailem dále dostávat, kdykoli se můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém emailu.  Zásady zpracování a ochrany osobních údajů najdete zde>>