TianDe = produkty s příběhem a energií. Skrze tianDe promlouváte s přírodou. 

 

VIDEO

Hezký den, já jsem Anna Bartošová a ráda bych vás pozvala na celodenní seminář s názvem den pro mou sebelásku.

Je součástí vašeho života zdravé sebevědomí, sebeláska, zdraví, pohoda? Anebo jsou to spíše nemoci, únava, trápení se vztahy? A vy už nemáte sílu a energii tento stav změnit? 

V tom případě přijměte prosím moje pozvání na seminář s tématy, která hrají významnou roli v našem zdravotním stavu a v tom, jak se každý den cítíme.

Když se zeptám – jak se cítí vaše vnitřní žena? Trpíte řadou nepříjemných gynekologických potíží a už nevíte, co s tím dělat? A jak to máte se sexualitou? Umíte pracovat se svým tělem? Co mi odpovíte? Obávám se, zda by mi odpovědí nebylo převážně mlčení z vaší strany.

Ale víte, že tomu tak nemusí být? Položili jste si otázku – co kdybych to v životě změnila? Co kdyby to bylo jinak? Co kdybych si dovolila ten luxus se věnovat také sama sobě?

Na tyto a další otázky vám na semináři budou odpovídat mí hosté paní Jitka Blábolilová, celostní gynekoložka a porodní asistentka, paní Irena Bartošová – certifikovaná sexological bodyworkerka, paní Lucie Kmentová stříbrná ředitelka ve společnosti tianDe a já Anna Bartošová, lektorka a autorka akademie života, kam patří i můj tiande klub, v rámci kterého se tento seminář pořádá.

Zdravé sebevědomí a sebeláska neodmyslitelně patří do našeho života a podle toho, jak samy sebe milujeme a přijímáme  se  odvíjí vnímání štěstí, pohody, životní hojnosti i kvalita našich vztahů.

  • Pokud teda chcete vědět, proč je důležité poznat a být v kontaktu se svým vnitřním dítětem a vnitřní ženou a v meditaci se s nimi potkat, 
  • pokud vás zajímají psychosomatika u gynekologických potíží, jak na hormonální rovnováhu ženy, 
  • jak přeměnit sex v milování
  • a jakými produkty tiande můžeme podpořit naši vědomou cestu pro zvýšení sebevědomí a sebelásky

pak se na vás těším na našem semináři.

Více informací najdete na stránce: www.tian-de.eu/živáakce.

Mějte se krásně a věřím, že se uvidíme.